Ar nauja sofa patiks jūsų augintiniui ?

Ar nauja sofa patiks jūsų augintiniui ?

Žmogus niekada nebus vienišas, jeigu tik jis pats to nenorės. Kiekvieno gyvenimą gali praskaidrinti augintinis, kitų dar vadinamas ir šeimos nariu.

Tačiau dažnai žmonės abejoja, ar priimti į savo namus kokį šunelį ar katinėlį. Juk jis terš, kramtys batus ar draskys baldus...

Visų pirma, viskas priklauso nuo paties šeimininko – kaip jis sugebės sugyventi su gyvūnu, kaip jį auklės. Bet šiais laikais juk galima rasti ir tokių baldų, audinių, kurie nėra tokie „jautrūs“ gyvūnams. Jeigu jūsų šunelis mėgsta pagraužti batus ar pagalves, rinkitės baldus su fiksuotomis sėdynės ir atlošo pagalvėmis. Taip jis neturės galimybių jų nusitempti nuo sofos ir paragauti.

Renkantis audinį, tikrai nebėra aktualu, kad jis būtų tamsus, t.y. praktiškas, mažiau matomas kai suteptas. Yra tiek tinkamų valymo priemonių, kad galima išvalyti bet kokį audinį.

Taip pat technologijos jau pažengė taip toli, kad yra sukurti neteplūs, vandeniui atsparūs audiniai. Kai kuriems nuvalyti užtenka balto švaraus skudurėlio. Nubraukei per išpiltą kavą ir švaru.

Gaminama nemažai baldų su nuimamais ir skalbiamais užvalkalais. Svarbu tik nepamiršti pažiūrėti į etiketę su priežiūros ženklais, kurios visada būna įsiuvamos į užvalkalą. Nuvilkai sofą, įmetei gobeleną į skalbimo mašiną, nustatei tinkamą režimą, ir sofa švari.

Dažnai sulaukiame klausimų – o ar turite sofų su audiniu, kuris „nebijotų“ katytės nagelių?

Čia jau turiu jus nuliūdinti. Katės nagučių „neištveria“ joks audinys. Šiuo atveju tik galiu jus paraginti auklėti gyvūną taip, kad jis nagučius galąsti eitu į tam jam paruoštą vietą. Patikėkit, kiekvieną katytę galima to išmokyti – sakau iš savo patirties. 

Na, o jeigu jums vis dėlto trūksta tam kantrybės, tuomet rinkitės audinį, kuris suaustas pakankamai tankiai, iš plonų siūlų, kad nageliams būtų kuo sunkiau juos užkabinti.

Viena iš paskutinių modernių technologijų dabar leidžia gaminti tokius audinius, kurie yra draugiški tiek gyvūnams, tiek vaikams. Tai taip vadinama anti-mikrobinė apdaila, kuri apsaugos juos nuo mikrobų ar jų sukeliamų ligų. Žinoma, tokie audiniai pakankamai brangūs. Bet, kaip sakoma, brangiausia tai juk mūsų sveikata.

Panašūs straipsniai

2020m. audinių kolekcijos
Naujos baldų kolekcijos su kuriomis galite užsakyti visas pagal užsakymą gaminamas baldų kolekcijas.
Spalvos namuose
Kokios spalvų tendencijos? Kokią spalvą pasirinkti namams? Kokia 2020 metu spalva?
Kaip atnaujinti seną sofą?
Arba geri patarimai kaip prižiūrėti minkštus baldus