Jo Didenybė VELIŪRAS

Jo Didenybė VELIŪRAS

Jau kelinti metai iš eilės minkštų baldų rinkoje karaliauja ir savo pozicijų neketina užleisti nuostabus audinys veliūras. Minkštas, pūkuotas, švelnus... Jis iškart pakeri jaukaus interjero mylėtojus.

Tiek ryškios, tiek pastelinės spalvos žaidžia su šviesa, sukuria judesio ir gyvybingumo pojūtį. Priklausomai nuo pūko krypties, šviesa skirtingai „laužia“ spalvą, todėl kiekvienoje patalpoje spalva gali atrodyti kiek kitaip.Baldai, pagaminti iš veliūro, keičia savo veidą, priklausomai nuo apšvietimo. Su tokiais baldais niekada nenuobodu.

Yra įvairių rūšių veliūrų. Pagal sudėtį jie gali būti tiek sintetiniai, tiek natūralaus pluošto – daugiausiai medvilnės. Taip pat gali būti skirtingo aukščio bei tankumo pūko.

Norintiems įsigyti tokius baldus, reikėtų žinoti, kad dažnai sėdint vienoje baldo vietoje, ant audinio esantis pūkelis nulinksta tam tikra kryptimi, ir gali atrodyti, kad toje vietoje pasikeitė audinio spalva ar jis nusidėvėjo. Tačiau tai ir yra audinio specifika. Jis tarsi žaidžia su mumis, nurodo mūsų pamėgtas, mums patogiausias sėdėti vietas.

Šio audinio kūrėjai nestovi vietoje. Jie kuria vis įdomesnius veliūro variantus. Vienas jų – lytėjimo efektą kuriantis audinys. Švelniai pabraukus per audinį, gali pamatyti savo pirštų „takelį“.

Matiniai veliūrai, blizgūs veliūrai, veliūrai su įspaustu rašteliu...

Kiekvienas gali atrasti savo mylimiausią ir jaukiausią, audinį, kuris geriausiai tiks jo gyvenimo stiliui.

Panašūs straipsniai

Spalvos namuose
Kokios spalvų tendencijos? Kokią spalvą pasirinkti namams? Kokia 2020 metu spalva?
Kaip atnaujinti seną sofą?
Arba geri patarimai kaip prižiūrėti minkštus baldus
Ar nauja sofa patiks jūsų augintiniui ?
Kokį rinktis audinį, jei namuose laikote augintinį?